Titanodrol recenzie

Titanodrol – komentáre, recenzie, forum, účinky

Svalnaté postavy mužov, ktoré vidíme v televízii alebo na internete, sa pre priemerného človeka nedajú dosiahnuť. Vidíme, že existujú účinky dlhoročného školenia, veľmi obmedzujúcej stravy, rôznych doplnkov, skvelej genetiky a často dopingových látok. Je nepravdepodobné, že by sme sa stali druhým Arnoldom Schwarzeneggerom, ale máme šancu byť atletickým chlapom, ktorého budú ženy sledovať na ulici. Ako na to? Predovšetkým pravidelné cvičenia najmenej 3 krát týždenne, múdro, aspoň na začiatku pod dohľadom trénera. Zlá cvičebná technika spôsobí zranenia kĺbov a svalov, ktoré si na chvíľu budú vyžadovať prestávku v tréningu. Lektor uvedie najlepšie cvičenia na dosiahnutie našich cieľov a tiež vám povie, koľko sérií a opakovaní by sme mali vykonať. Rovnako dôležitá je vyvážená strava, ktorá bude obsahovať správne množstvo bielkovín, uhľohydrátov a tukov. Ak budeme jesť príliš málo bielkovín a príliš veľa uhľohydrátov a tukov, získame okrem svalov aj tuk. Poslednou vecou sú správne živiny. Veľa som vyskúšal, ale najlepšie výsledky poskytuje doplnok Titanodrol na budovanie svalovej hmoty. Prečo? Prečítajte si text nižšie.

Zloženie Titanodrol

Titanodrol cena

Titanodrol, rovnako ako iné doplnky, kombinuje pôsobenie rôznych zložiek. Je to predovšetkým kyselina D-asparágová (DAA), beta-alanín, L-arginín a suchozemský palcát. Kyselina D-asparágová prirodzene zvyšuje hladiny testosterónu, vďaka čomu rýchlejšie buduje svalovú hmotu. Beta-alanín je zodpovedný za efektívnosť školenia. Vďaka tomu sa regenerujete rýchlejšie, čo umožní silnejšie a dlhšie cvičenie. Okrem toho podporuje acidobázickú rovnováhu. L-arginín tiež zvyšuje účinnosť tréningu a reguluje hladinu rastového hormónu. Vďaka stimulácii oxidu dusnatého uľahčí transport živín a kyslíka do tkanív. Pozemské palcátstvo je ľudstvu známe už veľmi dlho. Zlepšuje prietok krvi vo svaloch a dodáva im viac kyslíka. A predovšetkým zvyšuje hladiny testosterónu, čo je kľúčom k budovaniu veľkého množstva svalovej hmoty.

Recenzie Titanodrol

Musíte sa pozrieť na komentáre na internete týkajúce sa rôznych produktov so zrnkom soli. Sú príspevky sponzorované výrobcami a predajcami, ale aj konkurentmi alebo obyčajnými nenávisťmi. Preto som pri čítaní príspevkov na fórach a komentároch týkajúcich sa Titanodrol vylúčil tie extrémne: pozitívne a negatívne. Neverím, že za dva mesiace od užívania akýchkoľvek doplnkov (nie steroidov) môžete získať 10 kg čistej svalovej hmoty. Preto som bol voči takýmto tvrdeniam skeptický a vyhnal som ich. Väčšina ľudí, ktorí si zakúpili tento produkt, získala do šiestich mesiacov zisk 5-10 kg. Je to dosiahnuteľný výsledok a zároveň pôsobivý. Zdôraznilo sa tiež zvýšenie energie počas tréningu a rýchlejšia regenerácia. Títo ľudia sa necítili unavení napriek školeniu štyrikrát alebo päťkrát týždenne. Rýchla regenerácia má často najväčší vplyv na náš pokrok, pretože umožňuje ťažšie tréningy. Približne 90 – 95% komentárov bolo spokojných s výsledkami získanými pomocou lieku Titanodrol a považovalo ho za najlepší doplnok na budovanie svalov, aký kedy použili.

Cena Titanodrol

Existujú tri možnosti stanovenia cien. Dva balíčky za 49 Euro (druhý v propagácii), tri za 99 Euro a šesť za 147 Euro. Najvýhodnejšie sú varianty s dvoma (33 Euro pre jeden) alebo šiestimi balíčkami (asi 24 Euro pre jeden). Ak si kúpite šesť balíkov za 147 Euro, budeme mať doplatok na pol roka.

Súhrn Titanodrol

Bol si už niekoľko mesiacov v telocvični a nevidíš žiadne výsledky? Ak trénujete správne a máte dobre naplánovanú stravu, príčinou môže byť nedostatok vhodných živín. Podporujú telo počas a po tréningu, čím urýchľujú regeneráciu. Na trhu existuje veľa produktov, ktoré urýchľujú budovanie svalovej hmoty. Podľa môjho názoru je najlepším z nich Titanodrol. Pokiaľ ide o účinky, ktoré poskytuje, jej cena je skutočne atraktívna. Ak si myslíte, že vám chýba vhodný doplnok podporujúci tréning v telocvični, odporúčam Titanodrol.